چهارشنبه 12 مهر 1402
تاريخ:سوم دی 1401 ساعت 15:36
کد : 61712

تمدید قرارداد ۴ بازیکن

تمدید قرارداد ۴ بازیکن
یونایتد تا یک سال دیگر

منچستریونایتد قراردادهای دیوگو دالوت، لوک شاو، مارکوس رشفورد و فرد را تمدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری آبا به نقل از ایسنا و به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد قراردادهای مارکوس رشفورد، دیوگو دالوت، لوک شاو و فرد را برای یک فصل دیگر تمدید کرد. رشفورد اولین بازی خود را برای تیم اصلی در سال ۲۰۱۶ انجام داد. از آن زمان، او ۳۲۲ بازی انجام داده است و ۱۰۱ گل زده و ۶۰ پاس گل برای یونایتد ثبت کرده است.

دیوگو دالوت در سال ۲۰۱۸ با ۲۲ میلیون یورو از پورتو به این تیم آمد. او به صورت قرضی راهی آث میلان شد اما در این فصل او در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفته است. دالوت در ۸۵ بازی ۲ گل و ۵ پاس گل ثبت کرده است.

منچستریونایتد فرد را در سال ۲۰۱۸ با مبلغ ۵۹ میلیون یورو از شاختار دونتسک به خدمت گرفت. هافبک ۲۸ ساله برزیلی در ۱۷۳ بازی، ۹ گل و ۱۳ پاس گل برای شیاطین سرخ به ثبت رسانده است.

لوک شاو نیز در سال ۲۰۱۴ از ساوتهمپتون به اولدترافورد پیوست. یونایتد برای جذب او ۳۷.۵ میلیون یورو پرداخت کرد. از آن زمان تاکنون او ۲۲۸ بازی انجام داده، سه گل به ثمر رسانده و ۲۴ پاس گل داده است.

منچستریونایتد سه‌شنبه باید در لیگ برتر انگلیس به مصاف تیم ناتینگهام فارست برود. شیاطین سرخ پیش از این دیدار در اولین مسابقه بعد از جام جهانی توانستند با برتری برابر برنلی به دور بعدی جام اتحادیه راه یابند.

انتهای پیام

https://www.abapress.ir/News/1/61712
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
وزارت ورزش و جوانان

فراکسیون ورزش مجلس

فدراسیون های داخلی

کنفدراسیون های آسیایی

فدراسیون های جهانی

کمیته ملی المپیک

اداره کل تربیت بدنی استان ها

هیات های ورزشی

انجمن های ورزشی

سازمان های ورزشی

تیم های ورزشی