دو شنبه 28 خرداد 1403

خانم گلی

خانم گلی
در ۴ دقیقه!
خانم گل فوتبال زنان ایران می‌گوید تا چهار دقیقه پایانی در آخرین بازی لیگ برتر با یک گل از خانم گلی لیگ عقب بود اما در چهار دقیقه وقت اضافه توانست گلزنی کند.

به گزارش پایگاه خبری آبا به نقل از ایسنا، لیگ برتر فوتبال زنان با قهرمانی خاتون بم به پایان رسید تا این تیم دهمین قهرمانی خود را کسب کند. تیم ملوان بندرانزلی هم به عنوان نایب قهرمانی این رقابت‌ها دست پیدا کرد.

در پایان این مسابقات زهرا قنبری بازیکن تیم خاتون بم و افسانه چترنور بازیکن تیم ملوان بندرانزلی به صورت مشترک با ۱۹ گل خانم گل لیگ برتر فوتبال زنان شدند.

در وقت‌های اضافه خانم گل شدم
چترنور در گفت‌وگو با ایسنا به خانم گلی خود در این رقابت‌ها اشاره و بیان کرد: خیلی دوست داشتم خانم گلی را با تیم ملوان تجربه کنم و خوشحالم این افتخار نصیبم شد. مسئولان باشگاه، کادر فنی، هم تیمی‌ها و هواداران همه دوست داشتند این عنوان را برایشان کسب کنم و خیلی برایشان مهم بود. چندین بار هم با من صحبت کردند و دوست داشتند این عنوان برای ملوان و من بماند. بخاطر همین انگیزه‌ای شد که دو هفته پایانی به این موضوع فکر کنم.

او ادامه داد: البته آسیب‌دیدگی هم داشتم و در یک مسابقه یک نیمه بازی کردم، وگرنه می‌توانستم گل‌های بیشتری بزنم اما در بازی با تیم شیراز سه گل زدم و به صدر جدول رسیدم که خیلی تلاش کردم. یک هفته پایانی هم تمریناتم جدا از بچه‌ها بود و دوست داشتم به این عنوان دست پیدا کنم. در هفته پایانی با تیم آوا تهران بازی داشتیم اما رقیبم با تیم فارس مسابقه داشت که شرایطش خیلی بهتر بود. در حالی که من کار سخت‌تری داشتم. تا چهار دقیقه قبل از اینکه مسابقه هم تمام شود با یک گل از خانم گلی عقب بودم اما در وقت‌های اضافه و آن چهار دقیقه یک گل زدم و خانم گل شدم.

چترنور در مورد جدایی خود بعد از هشت سال از تیم شهرداری سیرجان و پیوستن به ملوان بندانزلی بیان کرد: تجربه خیلی جدیدی بود. هشت سال شهرداری سیرجان بودم و نیاز به جابه‌جایی داشتم. افتخار پوشیدن لباس ملوان نصیبم شد. فکر می‌کنم یکی از بهترین سال‌هایم بود. با بچه‌ها، کادر فنی و مدیریت قوی ملوان آشنا شدم. می‌توانستیم قهرمانی را به دست بیاوریم اما بازیکنانمان کم تجربه بودند.

http://www.abapress.ir/News/1/72252
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
وزارت ورزش و جوانان

فراکسیون ورزش مجلس

فدراسیون های داخلی

کنفدراسیون های آسیایی

فدراسیون های جهانی

کمیته ملی المپیک

اداره کل تربیت بدنی استان ها

هیات های ورزشی

انجمن های ورزشی

سازمان های ورزشی

تیم های ورزشی